Menu
pontony do summertubingu i tubingu, producent pontonów śnieżnych

Producent pontonów

Z czasem ludzie odkrywają coraz więcej wspaniałych sposobów na rekreację. Doskonałym tego przykładem jest działalność Yoobbs! Jako doświadczony producent pontonów na śnieg (snowtubing) przygotowujemy produkty, które pozwalają na niczym nieskrępowaną zabawę w torach pontonowych (summertubing)

Są to różne zabawy polegające na ślizganiu się pontonami, najczęściej po specjalnie przygotowanych i wykonanych z dbałością o szczegóły zjeżdżalniach. Tory pontonowe są skonstruowane w specjalny sposób, wyścielone od wewnątrz sztuczną nawierzchnią gwarantującą dobre warunki do ślizgania się. Cecha ta, wraz z odpowiednią budową pontonów do tubingu, przekłada się na niesamowitą frajdę w trakcie zjeżdżania.

Jako producenci torów tego typu oferujemy najlepsze trasy, których przejazd będzie zapewniał mnóstwo przyjemności. Zajmujemy się produkcją zjeżdżalni pontonowych przeznaczonych do użytkowania w okresie letnim jak i zimowym. Z tego powodu proponujemy między innymi zakup pontonów, wykonanych z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie. Produkowane przez nas pontony do snowtubingu i summertubingu od strony zewnętrznej mają dodatkowe warstwy ochronne, które skutecznie zabezpieczają je przed wszelkiego rodzaju przetarciami. 

Pontony do tubingu, snowtubingu i summertubingu - nasza oferta

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się opracowywaniem najlepszych rozwiązań tubingowych. Jesteśmy producentem torów pontonowych, ale produkujemy i oferujemy także akcesoria do nich, w tym śnieżne oraz z wykorzystaniem sztucznej nawierzchni. Wszystkie nasze produkty wykonane zostały z należytą starannością. W naszej ofercie mogą Państwo kupić różnego rodzaju akcesoria. Do najpopularniejszych artykułów można zaliczyć pontony:

Jako wiodący producent pontonów dla dzieci, nie tylko oferujemy szeroki wybór, ale również z przyjemnością przygotujemy również ponton na indywidualne zamówienie z dowolną grafiką.

Troszczymy się o to, aby dokładnie kontrolować każdy etap produkcji pontonów. Dzięki temu gwarantujemy, że nasze produkty są bezpieczne i odporne na uszkodzenia. Co bardzo istotne, stosujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały. Wszystkie stworzone przez nas projekty były dokładnie testowane, zanim zajęliśmy się produkcją pontonów śnieżnych i letnich do summertubingu